Pirkimo-pardavimo sąlygos ir taisyklės

Elektroninės prekybos taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo - pardavimo sutarties, sudaromos tarp internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt ar (toliau – Pardavėjas) ir www.stahlwerk.lt  kliento (toliau - Pirkėjas) dalis, supažindinančios Jus su el. parduotuvės prekių pirkimo - pardavimo sąlygomis bei nustatančios Pardavėjo ir Pirkėjo teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu - pardavimu el. parduotuvėje. Internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt - valdytojas yra UAB Recargo, įmonės kodas 302575159, buveinės adresas Eitkūnų g. 7-14, Kaunas, Lietuvos Respublika.
I. Bendrosios nuostatos

1. Naudotis internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt paslaugomis turi teisę:

1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;  

1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą;

1.3. juridiniai asmenys;

1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

2. Užsisakyti prekes el. parduotuvėje Pirkėjas gali:

2.1. Užsiregistruodamas el. parduotuvėje – įvesdamas registracijoje prašomus duomenis;

2.2. Nesiregistruodamas el. parduotuvėje.

Pirkėjas užsakydamas  prekes 2.1. taisyklių punkte, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti  prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, tikslų prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis internetinėje parduotuvėje www.stahlwerk.lt saugomi ir tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, kitais duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais bei Pardavėjo privatumo politika.

4. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.stahlwerk.lt yra nurodytos įskaičius PVM. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina Jums yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.

5. Pirkimo – pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs internetinėje parduotuvėje www.stahlwerk.lt, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (perskaitę paspaudžiate mygtuką “Sutinku su pirkimo sąlygomis“) su šiomis Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Sutartis, elektroniniu būdu sudaryta tarp Pardavėjo ir Pirkėjo, yra saugoma internetinėje parduotuvėje www.stahlwerk.lt

6. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą Pardavėjas Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
II. Pirkėjo teisės ir pareigos

7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt kataloguose pateikiamų prekių. Jei prekė išparduota, bet yra tiekėjo sandėlyje, prekę galime užsakyti.

8. Jūs, naudodamasis internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt  paslaugomis, sutinkate su šiomis Taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

9. Jūs internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.

10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis internetine parduotuve www.stahlwerk.lt.

11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis internetinės parduotuvės www.stahlwerk.lt teikiamomis paslaugomis keliais vardais.

12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.

13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti Pardavėją el.paštu info@stahlwerk.lt Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad veiksmus el. parduotuvėje atlikote Jūs.

14. Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami el. parduotuvės paslaugomis.

15. Kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais. Išsamią informaciją apie Pardavėjo internetinėje parduotuvėje naudojamus slapukus galite rasti čia: https://www.stahlwerk.lt/privatumo-politika
III. Pardavėjo teisės ir pareigos

16. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, Pardavėjas turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote Jūs pats.

17. Pardavėjas pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi el. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti el. parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.

18. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

19. Pardavėjas, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės įsipareigoja Jums pasiūlyti analogišką prekę. Jums atsisakius priimti prekės analogą, sumokėtus pinigus grąžinsime per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas, jeigu Jūs padarėte išankstinį apmokėjimą.
IV. Atsiskaitymas už prekes

20. Už prekes Jūs galite atsiskaityti:

20.1. grynaisiais pinigais prekybos vietoje;

20.2. naudojant banko internetinės bankininkystės sistemas;

20.3. išankstiniu bankiniu pavedimu;

20.4. išsimokėtinai (lizingu).
V. Prekių pristatymas

21. Jūs turite teisę pasirinkti vieną iš šių įsigytų prekių pristatymo būdų:

21.1. atsiėmimas Pardavėjo prekybos vietoje;

21.2. pristatymas kurjeriu;

21.3. atsiėmimas Omniva paštomate arba LP Express terminale;

21.4. pagal atskirą, iš anksto suderintą, Pardavėjo ir Kliento pristatymo būdą.

22. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas, terminus ir būdus galite rasti čia: https://www.stahlwerk.lt/prekiu-pristatymas

23. Pasirinkus pristatymo kurjeriu būdą, prekes pristatys Pardavėjo įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

24. Prekės pristatymo metu, kartu su mūsų įgaliotu atstovu, Jūs privalote patikrinti prekės siuntos būklę. Jei esate nepatenkintas prekės būkle, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti. Jums pasirašius važtaraštį mes neprisiimame atsakomybės dėl prekės būklės, t.y. išorinių pažeidimų (jei tai nėra gamyklinis brokas) ir komplektacijos trūkumų. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų (pvz., garantinio talono ar pan.), Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti Pardavėją.

25. Jums neatvykus Pardavėjo nurodytu laiku atsiimti prekės iš prekybos vietos, ji bus saugoma ne ilgiau kaip 7 (septynias) dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo laiko privaloma iš anksto suderinti su Pardavėju. Jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 14 (keturiolika) dienų, Pardavėjas atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 7 (septynias) dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, Pardavėjas nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos saugojimo išlaidas, kurios yra 15,00 € (penkiolika), ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

26. Pristatymo išlaidos el. parduotuvėje į prekių nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos Jums formuojant užsakymą, kaip numatyta Taisyklių 4 punkte.
VI. Prekių garantija

27. Visoms elektronikos prekėms taikoma standartinė Europos Sąjungos 24 mėn. garantija. Garantija galioja 24 mėn. nuo pirkimo dienos, su sąlyga, kad suvirinimo-pjovimo įranga naudojama vieną darbo pamainą.

Papildoma 5 metų garantija Stahlwerk aparatams!

Nuo 2020 metų Stahlwerk Schweissgerate Deutschland e.K pradeda taikyti išplėstinę 5 metų garantiją Stahlwerk aparatams. Su sąlygomis galite susipažinti čia: https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de/Warranty-conditions

Pasibaigus 24 mėn. Pardavėjo garantijai galima kreiptis tiesiogiai į Stahlwerk Schweissgerate Deutschland e.K atstovybę Vokietijoje arba Pardavėjas, kaip įgaliotas atstovas, gali nuvežti sugedusią įrangą į gamintojo autorizuotą aptarnavimo centrą Stahlwerk - Vokietijoje (kliento pageidavimu) , bet įrangos transportavimo išlaidos bus papildomai apmokestinamos pagal susitarimą.

28. Pateikiant prekę garantiniam remontui būtina užpildyti garantinio aptarnavimo formą.

ir ją atsiųsti el. paštu info@stahlwerk.lt bei sulaukti kol aptarnavimo specialistai susisieks su Jumis (iki 2 d.d.).

28.1. Prekių pristatymas garantiniam aptarnavimui vykdomas pirkėjo lėšomis.
28.2. Pirkėjas įsipareigoja tinkamai ir saugiai supakuoti transportuojamas prekes. Už žalą patirtą transportuojant netinkamai supakuotas, garantiniam aptarnavimui grąžinamas prekes Pardavėjas atsakomybės neprisiima.
28.3. Garantinį aptarnavimą atlieka autorizuotas Stahlwerk serviso centras Vokietijoje. Garantinio laikotarpio metu - 24 mėn. nuo pirkimo dienos, Pardavėjas savo lėšomis, pristato sugedusią įrangą į gamintojo autorizuotą aptarnavimo centrą Stahlwerk - Vokietijoje.
28.4. Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims:antgaliai, padavimo ratukai, degikliai, darbo drabužiai ir pan..

28.5. Gamintojo garantija netaikoma, jei , garantiniu laikotarpiu, įranga buvo tvarkoma ne autorizuotame serviso centre.
28.6. Jei prekei nustatomas gedimas atitinkantis ne garantinį, atsiradęs dėl vartotojo kaltės ir/ar netinkamo naudojimo už gedimo taisymą, detales reikalingas gedimui pašalinti ir papildomus darbus susimoka klientas. Apie apmokęstinimą klientas informuojamas ir bet kokie darbai atliekami už pinigus yra vykdomi tik kliento pageidavimu ir sutikimu. Už tokius darbus išrašoma sąskaita, kurios neapmokėjus, sutaisytas produktas klientui nėra grąžinamas.
28.7. Jei prekei nustatomas gedimas atitinkantis ne garantinį, atsiradęs dėl vartotojo kaltės ir/ar netinkamo naudojimo, o pirkėjas atsisako apmokęstinamo taisymo, prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
28.9. Klientas visuomet turi teisę kreiptis į mus ir mes pasistengsime suteikti operatyvią pagalbą ar reikiamą informaciją dėl prekės remonto. Kreipiantis prašome nurodyti užsakymo numerį, pirkimo datą, pirkėjo vardą, pavardę ar įmonės pavadinimą.

29. Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

VII. Prekių grąžinimas

30. Prekių grąžinimui yra taikomos Lietuvos Respublikos civilinio kodekso ir Mažmeninės prekybos taisyklių nuostatos.

31. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir, nesant Jūsų prieštaravimo, ją pakeisti analogiška preke. Jums prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus grąžinsime per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas. Tuo atveju, kai paaiškėja, kad Pardavėjas neturi analogiškos prekės, jums bus per 72 (septyniasdešimt dvi) valandas nuo šio paaiškėjimo momento sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai.

32. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Jūs atsakote už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.

33. Jūs, kaip vartotojas, turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu (el. paštu info@stahlwerk.lt) per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tai reiškia, kad nepraėjus 14 (keturiolikai) dienų nuo prekės pristatymo galite grąžinti kokybišką prekę Pardavėjui ir atsisakyti sutarties, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, išsaugotos jo vartojamosios savybės, daiktas yra nepraradęs prekinės išvaizdos.

33.1. Teisė nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties juridiniams asmenims nėra taikoma.

34. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotė turėtų būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Pardavėjas pageidauja, kad būtų dedamos maksimalios pastangos laikytis nurodytų reikalavimų pakuotei ir prekės apsaugojimui nuo pašalinės žalos.

35. Norėdami atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, per Taisyklėse nurodytą terminą privalote pranešti apie sutarties atsisakymą raštu el. paštu info@stahlwerk.lt arba atvykę į prekybos vietą. Apie sutarties atsisakymo patvirtinimą gausite pranešimą Jūsų nurodytu el. paštu. Jeigu negausite patvirtinimo per 10 darbo valandų, privalote kreiptis telefonu į Pardavėją. Atsisakę sutarties, per 3 (tris) darbo dienas privalote telefonu arba el. paštu suderinti su pardavėju Prekės grąžinimo būdą (visi prekės paėmimo, nuvežimo ir kitokio transportavimo iki Pardavėjo nurodytos vietos klausimai). Šiuo atveju patys privalote grąžinti nusipirktą Prekę (prekės grąžinimo išlaidas padengiate Jūs). Atsisakius sutarties, už Prekę sumokėti pinigai bus grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prekės grąžinimo dienos.

36. Teisė atsisakyti sutarties netaikoma šiais atvejais:

36.1. kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus. Žr. informaciją „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai” 18 punktą.

36.2. Pirkėjo teisė atsisakyti sudarytos sutarties netaikoma šioms sutartims: prekės, kurios užsakomos individualiai, Pirkėjui iš anksto aiškiai sutikus ir supažindinus, kad dėl to jis praras teisę atsisakyti sutarties. Užsakant tokias prekes iš anksto imamas 50 proc. avansas. Pardavėjas nesuteikia Pirkėjui teisės nenurodant pagrindo atsisakyti sutarties, sudarytos dėl šių prekių.

36.3. Teisė nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties juridiniams asmenims nėra taikoma.
VIII. Baigiamosios nuostatos

37. Pardavėjas  pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus, apie tai Jus informuodamas el. parduotuvėje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami el. parduotuvės sistemoje.

38. Jeigu Jūs nesutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais papildymais, pakeitimais, Jūs turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad Jūs prarandate teisę naudotis el. parduotuvės paslaugomis.

39. Jei po Taisyklių pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.

40. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) dienų, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

41. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

 

Rašyti
Skambinti